STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OBCHODY WIELKIEGO TYGODNIA Z MISTERIAMI MĘKI PAŃSKIEJ W SANKTUARIUM PASYJNO-MARYJNYM W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ NIE ODBĘDĄ SIĘ WEDŁUG ZAPOWIADANEGO WCZEŚNIEJ PORZĄDKU

Obchody Wielkiego Tygodnia z Misteriami Męki Pańskiej w Sanktuarium Pasyjno-Maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej nie odbędą się według zapowiadanego wcześniej porządku

„Tegoroczne obchody Wielkiego Tygodnia z Misteriami Męki Pańskiej w Sanktuarium Pasyjno-Maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej nie odbędą się według zapowiadanego wcześniej porządku” – informuje o. Tarsycjusz Bukowski OFM, rzecznik prasowy sanktuarium.

OŚWIADCZENIE

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wiernych oraz działając zgodnie z poleceniami władz państwowych i kościelnych, informujemy, że tegoroczne obchody Wielkiego Tygodnia z Misteriami Męki Pańskiej w Sanktuarium Pasyjno-Maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej nie odbędą się według zapowiadanego wcześniej porządku, lecz zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz wytycznymi Kościoła. Szczegóły dotyczące celebracji będą podane w najbliższym czasie.

O. Tarsycjusz Bukowski OFM
rzecznik prasowy sanktuarium