STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / NOC MUZEÓW W MUZEUM DOM RODZINNY OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

Noc Muzeów w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II

W najbliższą sobotę, 15 maja, Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach dołączy do ogólnopolskiej akcji Noc Muzeów.

Noc Muzeów w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II

– Serdecznie zapraszamy już od godziny 10:00. W czasie zwiedzania ekspozycji będzie można wziąć udział w rodzinnej grze muzealnej. Zapraszamy do zabawy dzieci wraz z rodzicami. Od godziny 18:00 na naszych gości będą czekały bezpłatne wejściówki – do odebrania bezpośrednio przy wejściu do Muzeum, bez możliwości wcześniejszej rezerwacji. Muzeum będzie otwarte do godziny 24:00. Ostatnie wejście zaplanowano na 23:00. Muzeum będzie funkcjonować w reżimie sanitarnym – wejściówki będą wydawane w miarę wolnych miejsc – czytamy na stronie muzeum. – O godzinie 19:00, 20:00 i 21:00 będzie można wziąć udział w pogłębionym oprowadzaniu z przewodnikiem. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejszą rezerwację – piszą organizatorzy.
 
Zgłoszenia, z podaniem liczby osób, prosimy wysyłać mailem. Decyduje kolejność zgłoszeń, które są przyjmowane do piątku, 14 maja, do godz. 13:00. 
ZOBACZ TAKŻE