STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / NOWE WYDANIE KSIĄŻKI „DO TRONU ŁASKI”

Nowe wydanie książki „Do tronu łaski”

„Do tronu łaski” to tytuł zbioru kazań kard. Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II wygłoszonych w Kalwarii Zebrzydowskiej. W roku jubileuszu 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II wydawnictwo Calvarianum zaprezentowało uzupełnione i poszerzone wydanie.

Nowe wydanie książki „Do tronu łaski”

– „Przybliżmy się z ufnością do tronu łaski, abyśmy otrzymali miłosierdzie” (Hbr 4,16) – te słowa z Listu do Hebrajczyków stały się punktem wyjścia kazania kard. Karola Wojtyły opisującego Sanktuarium pasyjno-maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej jako miejsce szczególnie nasycone Bożym błogosławieństwem – napisał we wstępie do książki abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski. W roku jubileuszu 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II wydawnictwo Calvarianum zaprezentowało uzupełnione i poszerzone wydanie kazań kard. Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II wygłoszonych w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Zachęcamy do zgłębiania nauczania Świętego Papieża oraz naśladowania Go w oddaniu się Maryi i zaufaniu woli Bożej. Mamy nadzieję, że publikacja będzie pomocą w poznawaniu Jego duchowej sylwetki, a także odkrywaniu osobistego doświadczenia pielgrzymowania do sanktuarium i doświadczania obecności i działania Boga.

Książkę można kupić w księgarni klasztornej oraz w sklepie internetowym wydawnictwa.

O. Tarsycjusz Bukowski OFM | Biuro Prasowe Sanktuarium
ZOBACZ TAKŻE