STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / PRZEDŁUŻONO NABÓR NA PODYPLOMOWE STUDIA TEOLOGICZNO-KATECHETYCZNE NA UPJPII

Przedłużono nabór na Podyplomowe Studia Teologiczno-Katechetyczne na UPJPII

Do 13 lutego Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie przedłużył nabór na teologiczno-katechetyczne studia podyplomowe dla nauczycieli dające kwalifikacje do nauczania religii jako kolejnego przedmiotu.
Jak informuje rzeczniczka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, do tej pory zgłosiło się 15 kandydatów na Podyplomowe Studia Teologiczno-Katechetyczne, a do ich uruchomienia potrzebnych jest 20 osób. Z tego powodu zdecydowano o wydłużeniu rekrutacji do 13 lutego 2023 r.

Teologiczno-katechetyczne studia podyplomowe dla nauczycieli to studia w zakresie merytorycznego i dydaktycznego przygotowania do nauczania religii jako kolejnego przedmiotu. Przeznaczone są dla czynnych zawodowo nauczycieli, absolwentów studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, na kierunkach, które dały pełne przygotowanie do nauczania innego przedmiotu, którzy chcą zdobyć wiedzę, kompetencje i umiejętności potrzebne do nauczania religii w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Studia trwają 4 semestry (600 godzin) i kosztują 5600 zł. Szczegóły na stronie: wt.upjp2.edu.pl.

Ponadto na UPJPII do 10 lutego 2023 trwa jeszcze rekrutacja na podyplomowe studia na Wydziale Nauk Społecznych „Metodyka i Metodologia Pracy Socjalnej” (szczegóły: isips-wns.upjp2.edu.pl) oraz do 28 lutego 2023 r. na podyplomowe studia semiologiczne „Symbolika w Kulturach Świata” na Wydziale Historii i Dziedzictwa Kulturowego (szczegóły: studiapodyplomowe.upjp2.edu.pl).

Biuro Prasowe Archidiecezji Krakowskiej
ZOBACZ TAKŻE