STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / PRZEDŁUŻONO TERMIN OGŁOSZENIA WYNIKÓW KONKURSU „POCZTÓWKA DO NIEBA”

Przedłużono termin ogłoszenia wyników konkursu „Pocztówka do nieba”

Do 4 czerwca przedłużono czas ogłoszenia wyników konkursu „Pocztówka do nieba”. Jak informuje ks. Jacek Kurzydło - Dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego w Krakowie, na konkurs nadesłano ponad tysiąc prac.

Przedłużono termin ogłoszenia wyników konkursu „Pocztówka do nieba”

 


Muzeum Archidiecezjalne Kardynała Karola Wojtyły z wielką radością przyjęło ogromne zainteresowanie konkursem „Pocztówka do nieba”. Na różne sposoby staramy się pokazać naszą radość ze 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II. Cieszymy się, że również z dziecięcych serc popłynął wyraz wdzięczności i miłości do św. Jana Pawła Wielkiego, co wyrażają absolutnie piękne i osobiste nadesłane pocztówki. Ponieważ zgłoszonych prac jest ponad tysiąc, dlatego zwracamy się z prośbą o cierpliwość w oczekiwaniu na wyłonienie zwycięzców konkursu. Przedłużamy zatem czas ogłoszenia wyników konkursu „Pocztówka do nieba” do dnia 04.06.2020 r.

Należy już teraz przyznać, że zwycięzcami tak naprawdę są wszyscy, którzy się w ten konkurs włączyli. I mamy nadzieję, że wstawiennictwo u Boga św. Jana Pawła II będzie niezawodną i najpiękniejszą odpowiedzią na wysłane przez dzieci pocztówki.

Ks. Jacek Kurzydło
Dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego w Krakowie

ZOBACZ TAKŻE