STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY W ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ – WAKACJE 2020

Rekolekcje dla młodzieży w Archidiecezji Krakowskiej – wakacje 2020

Ofertę rekolekcji dla dzieci i młodzieży w Archidiecezji Krakowskiej na wakacje 2020 przygotowali Ruch Światło-Życie i Ruch Apostolstwa Młodzieży. Ze względu na utrudnienia związane z epidemią rekolekcje w większości organizowane są w trybie zdalnym, zawierają jednak elementy, które odbywać się będą na żywo.

Rekolekcje dla młodzieży w Archidiecezji Krakowskiej – wakacje 2020

Ruch Światło-Życie:

Dla osób, które nie uczestniczyły w formacji w ciągu roku, przewidziane są rekolekcje ewangelizacyjne w grupach wiekowych: dla młodszych (3-5 klasa SP) i dla starszych (6-8 klasa SP), w terminach 20-24 lipca oraz 27-31 lipca. Forma rekolekcji: on-line, z zachętą do codziennego udziału we Mszy św. we własnej parafii. Rekolekcje są bezpłatne, obowiązują zapisy.

Szczegóły: http://krakow.oaza.pl/2020/06/01/rekolekcje-oazowe-wakacje-2020/

Ruch Apostolstwa Młodzieży:

Grupy Apostolskie przygotowały cztery tygodniowe turnusy on-line w trzech grupach wiekowych: 9-12 lat, 13-15 lat, oraz od 16 lat wzwyż. Każdy dzień rekolekcji zawiera cztery elementy: „Módl się”, „Rusz się”, „Spotkaj się” oraz udział we Mszy św. w swojej parafii, oraz wspólnej Mszy św. z uczestnikami rekolekcji na zakończenie turnusu. Rekolekcje są bezpłatne, obowiązują zapisy.

Szczegóły: http://www.grupyapostolskie.pl/post/wakacje-2020

Ks. Sebastian Kowalczyk
duszpasterz młodzieży archidiecezji krakowskiej

ZOBACZ TAKŻE