STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / REKOLEKCJE DLA ZAKRYSTIANÓW I ZAKRYSTIANEK

Rekolekcje dla zakrystianów i zakrystianek

Serdecznie zapraszamy na coroczne rekolekcje dla zakrystianów i zakrystianek, które odbędą się w tym roku od 14 do 16 lutego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

– Będzie to okazja, by poprzez modlitwę, refleksję i prace warsztatowe pogłębić swoją przyjaźń z Panem Jezusem i z bliźnimi, którym służymy na co dzień. Wykorzystajmy ten czas łaski, by przyjrzeć się także bardziej swojemu zaszczytnemu powołaniu, pełniąc posługę tak blisko Chrystusowego ołtarza w Domu Bożym – mówi ks. Aleksander Wójtowicz, duszpasterz zakrystianów. – Serdecznie prosimy Czcigodnych Księży Proboszczów, Rektorów kościołów o powiadomienie swych podopiecznych, umożliwienie im udziału, zachętę do przeżycia tego świętego czasu a także o wsparcie materialne tego Bożego dzieła – dodaje.

Rekolekcje rozpoczną się 14 lutego o 12.00, a ich koszt wynosi 500 zł. Rekolekcje wygłosi ks. Zenon Siedlarz, sercanin z Komisji ds. Posługi Kościelnych w Archidiecezji Krakowskiej.

Zapisy do 11 lutego drogą telefoniczną lub e- mailową.

Telefon: 539 787 139

Adres a- mail: zakrystianie@diecezja.pl