STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / REKOLEKCJE WARSZTATOWE “OBUDŹ SWOJĄ PARAFIĘ – NAWRÓCENIE DUSZPASTERSKIE W SŁUŻBIE EWANGELIZACJI”

Rekolekcje warsztatowe “Obudź swoją parafię – nawrócenie duszpasterskie w służbie ewangelizacji”

Sekretariat ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej organizuje rekolekcje warsztatowe pt: "Obudź swoją parafię - nawrócenie duszpasterskie w służbie ewangelizacji", w ośrodku rekolekcyjnym w Zembrzycach.
Sekretariat ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej organizuje rekolekcje warsztatowe pt: “Obudź swoją parafię – nawrócenie duszpasterskie w służbie ewangelizacji”, w ośrodku rekolekcyjnym w Zembrzycach od kolacji 13.04.2023 (czwartek 18:30) do obiadu 15.04.2023 (sobota 15:00).

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Poruszymy kilka głębokich tematów związanych z Instrukcji Nawrócenie duszpasterskie wspólnoty parafialnej w służbie misji ewangelizacyjnej Kościoła (Link do Instrukcji).
  • Będziemy rozmawiać o cechach współczesnej kultury, współpracy osób świeckich, sióstr zakonnych i kapłanów, jak wspierać tych którzy są w Kościele i jak wychodzić do tych, których już z nami nie ma.
  • Wymienimy się doświadczeniem, jak stawać się Kościołem bliskich relacji, Kościołem radosnym, pełnym zaangażowania i pasji, który swym świadectwem pociąga innych do Jezusa.
  • Spędzimy razem czas na modlitwie, adoracji, uwielbieniu oraz na odpoczynku i budowaniu relacji między nami !

W programie będą konferencje, spotkania w małych grupach, Msza święta,  medytacja osobista, czas na sakrament pojednania, czas na świadectwa, modlitwa wstawiennicza. 

Kto będzie prowadził konferencje?

Wśród głoszących słowo będą: bp Robert Chrząszcz, prof. Kaja Kaźmierska, ks. Leszek Mateja, ks. Wojciech Węgrzyniak, ks. Andrzej Telus CM. 

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w tych rekolekcjach należy uzupełnić formularz oraz czekać na potwierdzenie zapisu. Zapisy najpóźniej do 25 marca 2023.

Jaki jest koszt?

Koszt rekolekcji (posiłki + noclegi) wynosi 260 zł. Numer konta wpłaty zostanie wysłany na maila po uzupełnieniu formularza.

Zapraszamy

Zapraszamy serdeczne do udziału osoby zatroskane o ożywienie parafii, aby modlić się o ducha żywej wiary, zapał i gorliwość, wzniecać w sobie i w innych ducha życia ewangelicznego, aby słuchać Pana co nam chce powiedzieć na ten czas.

ZOBACZ TAKŻE