STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ROGALE DLA UBOGICH

Rogale dla ubogich

200 łagiewnickich rogali marcińskich zakupił Kościół Rektoralny Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w restauracji AGAPE i zostały zawiezione do Dzieła Pomocy Ojca Pio.

– Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy złożyli ofiary na Fundusz Miłosierdzia. Dzięki nim mogliśmy włączyć się w obchody Światowego Dnia Ubogich i zakupić pyszne ciasto – mówi ks. Mateusz Wyrobkiewicz, dyrektor Domu Duszpasterskiego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. – Planujemy już dziś zrobić akcję gotowania obiadów na Święta Bożego Narodzenia. Prosimy więc o pomoc w tym pięknym dziele – dodaje. Fundusz Miłosierdzia został uruchomiony w Łagiewnikach przed tegorocznym Świętem Miłosierdzia. Dzięki zebranym dotychczas środkom udało się już zakupić kilkaset obiadów dla osób bezdomnych i kilkaset drożdżówek. Wszystkie te dary zostały przekazane Dziełu Pomocy Ojca Pio.

Małgorzata Pabis | Sanktuarium Bożego Miłosierdzia