STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ROZWAŻANIA ADWENTOWE WEDŁUG “DZIENNICZKA” ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY #2

Rozważania adwentowe według “Dzienniczka” św. Siostry Faustyny #2

„Adoruj Go w sercu swoim” - to kolejna rada, jaką przekazała Matka Boża, a św. Siostra Faustyna zapisała ją w „Dzienniczku”. Druga część „Rozważań adwentowych” prowadzonych przez ks. Zbigniewa Bielasa, kustosza Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

W „Dzienniczku” czytamy:

„Adoruj Go w sercu swoim, nie wychodź z wnętrza swego. Uproszę ci, córko Moja, łaskę tego rodzaju życia wewnętrznego, abyś nie opuszczając wnętrza swego, na zewnątrz spełniła wszelkie obowiązki swoje jeszcze z większą dokładnością”.

„Adoruj w swoim sercu” – to zadanie, które stoi przed nami na ten czas adwentowego czuwania – mówi ks. Bielas.