STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / RUCH ŚWIATŁO-ŻYCIE ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ ZAPRASZA KAPŁANÓW NA REKOLEKCJE

Ruch Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej zaprasza kapłanów na rekolekcje

Ruch Światło Życie Archidiecezji Krakowskiej organizuje Rekolekcje Kapłańskie w dniach 20-23 kwietnia w Domu Rekolekcyjnym "Maksymilianum" w Bystrej Podhalańskiej.

Zapraszamy Kapłanów do udziału w Rekolekcjach Kapłańskich organizowanych przez Ruch Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej. Rekolekcje odbędą się w dniach 20-23 kwietnia 2020 r. w Domu Rekolekcyjnym “Maksymilianum” w Bystrej Podhalańskiej 278. Będą prowadzone przez ks. prof. Andrzeja Muszalę. Koszt rekolekcji – 350 zł. Zapisy na rekolekcje można zgłaszać telefonicznie do ks. Ryszarda Gacka (tel. 501196569) lub mailowo: oaza@diecezja.pl. Rozpoczęcie Rekolekcji: 20 kwietnia o godz. 18.00, zakończenie 23 kwietnia o godz. 14.00. Po zakończeniu rekolekcji kapłan otrzymuje dokument potwierdzający udział w rekolekcjach.