STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / „STAŚ” – WARTOŚCIOWA LEKTURA DLA DZIECI NA CZAS PANDEMII

„Staś” – wartościowa lektura dla dzieci na czas pandemii

Nasilenie pandemii wprowadziło nowe obostrzenia w szkołach, handlu, ale także w kościołach. W związku z tym, Wydawnictwo św. Stanisława BM zwraca się z serdeczną prośbą: "Dajmy najmłodszym dzieciom dobrą, wartościową lekturę do domu, na czas pandemii." Do parafii dotarł już drugi numer miesięcznika dla najmłodszych „Staś”.

„Staś” to miesięcznik dla najmłodszych dzieci: przedszkolnych i z pierwszych klas szkoły podstawowej (od lat 3 do 9). Od października 2020 roku w każdym numerze „Stasia” znajdują się m.in.: opowiadania (pani Ewy Stadtmüller), zagadki, łamigłówki, niedzielne Ewangelie, konkursy, Biblia, wynalazki, komiksy, gotowanie z siostrą Anastazją i przyroda. Zapraszamy do lektury!

Wydawnictwo św. Stanisława BM podkreśla, że pierwszy numer spotkał się z uznaniem i życzliwością i zaprasza do lektury drugiego numeru miesięcznika “Staś”.

Zamówienia i więcej szczegółów: www.stasmiesiecznik.pl oraz tel. 12 25 75 339, e-mail: redakcja@stasmiesiecznik.pl