STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / TO JUŻ OSTATNI DZWONEK! ACAMPS SUMMER FESTIVAL ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI

To już ostatni dzwonek! ACAMPS Summer Festival zbliża się wielkimi krokami

ACAMPS Summer Festival to wydarzenie dla młodych ludzi z całej Europy. W tym roku odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia we włoskiej w Ferrarze. Ruszyła ostatnia pula zapisów.
Katolicka Wspólnota Shalom zachęca do udziału w kolejnej edycji ACAMPS Summer Festival. – To wyjątkowe doświadczenie dla tych, którzy chcą przeżyć wakacje w inny sposób. To wydarzenie, podczas którego możemy spotkać młodych ludzi z całej Europy, a także z innych części świata, gdzie możemy doświadczyć Bożej obecności i miłości do każdego z nas. To wydarzenie z chwilami aktywności sportowej, gier, konkursów, biwakowania, muzyki, ludzi, przyjaciół, kultury, imprez, koncertów, wiary, modlitwy, uwielbienia, katechezy i wiele więcej – wyjaśnia Dani Correia z krakowskiego oddziału wspólnoty.

27 maja uruchomiona została trzecia pula zapisów, a chętni mogą wyrazić chęć udziału w spotkaniu aż do 31 lipca za pośrednictwem specjalnego formularza.

Choć letni festiwal Wspólnoty Shalom dedykowany jest głównie młodzieży, przygotowano również atrakcje dla rodzin, nastolatków oraz dzieci. – Wszystko po to, aby każdy, bez wyjątku, mógł przeżyć to wyjątkowe doświadczenie z żywym Bogiem – mówi Dani.

Uczestnicy w zależności od wybranego pakietu powinni zabrać ze sobą namiot, materac lub śpiwór z pościelą, niezbędne kosmetyki oraz ubrania dostosowane do okazji, tzn. do spędzania czasu wolnego czy do udziału we Mszy św.

Więcej informacji na stronie lub w wydarzeniu na Facebooku.

Biuro Prasowe Archidiecezji Krakowskiej

ZOBACZ TAKŻE