STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / 18-24 PAŹDZIERNIKA. TYDZIEŃ MISYJNY ONLINE

18-24 października. Tydzień Misyjny online

Tydzień Misyjny trwa w dniach 18-24 października, a spotkania odbywają się online w godzinach przedpołudniowych oraz wieczornych. Serdecznie zapraszamy!

18-24 października. Tydzień Misyjny online

Doświadczyć Boga z nami
Wsłuchując się w Słowo Boże i karmiąc się Eucharystią trudno dopuścić do siebie myśl, że miliardy ludzi na świecie nie ma tego daru, doświadczenia Boga z nami, zwłaszcza w tak trudnym czasie pandemii. Staramy się pamiętać także o Misjonarzach, którzy z narażeniem życia, służą ludziom w krajach dotkniętych koronawirusem.

Tydzień Misyjny
W Tygodniu Misyjnym pragniemy połączyć się, poprzez platformę internetową ZOOM, z osobami chcącymi poznać działalność misyjną Kościoła, a zwłaszcza Archidiecezji Krakowskiej. Organizatorem spotkań online jest Wydział Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Nie stawiamy granic
W spotkaniach mogą wziąć udział dorośli, młodzież i dzieci. Nie stawiamy granic. Dla ułatwienia i przejrzystości naszych spotkań prosimy o zgłoszenie indywidualnych osób albo grupy za pomocą formularza zamieszczonego na stronie Wydziału Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Zgłaszającym się osobom przedstawimy dokładną godzinę spotkania i prześlemy drogą elektroniczną link do spotkania.

Biuro Prasowe Archidiecezji Krakowskiej
ZOBACZ TAKŻE