STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / VIII REKOLEKCJE KAPŁAŃSKIE SENIORÓW I CHORYCH

VIII Rekolekcje Kapłańskie Seniorów i Chorych

Księży Seniorów i Chorych zapraszamy na VIII Rekolekcje Kapłańskie w Zembrzycach w dniach od 30 września do 2 października 2019 r. Ks. dr hab. Jan Nowak przybliży osobę i dzieło Błogosławionego Kapłana Władysława Bukowińskiego. Nieustraszony Apostoł Kazachstanu, duszpasterz i wielki patriota jest wzorem dla kapłanów, jakich potrzebuje Kościół w czasie zagrożeń, prześladowań i bolesnych doświadczeń.

VIII Rekolekcje Kapłańskie Seniorów i Chorych

Rekolekcje to czas ożywienia przyjaźni z Jezusem Chrystusem, naszym Mistrzem. To czas odnowienia wspólnoty braterskiej kapłanów. Słowo Boże, Eucharystia, modlitwa i dialogi pomogą otwierać serca na dary Ducha Świętego.

Ks. Abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski, pragnie spotkać się z Księżmi Seniorami 1 października wieczorem, aby w szczerym  dialogu dzielili się swoim doświadczeniem, wiarą i miłością Boga, Kościoła i Ojczyzny.

Zgłoszenia na rekolekcje przyjmuje Recepcja Domu Wypoczynkowo-Rekolekcyjnego TOTUS TUUS w Zembrzycach: od poniedziałku do soboty od godz. 9.00 do 19.00, tel. 33 874 41 86, kom. 734 165 929 lub E-mail: recepcja@totus-tuus.com.pl

Rozpoczęcie rekolekcji w poniedziałek o godz. 13.00 (obiad) i zakończenie w środę na obiedzie. Informacją służy także ks. prałat Józef Jakubiec, Opiekun Chorych Księży Archidiecezji Krakowskiej, tel. 605 263 111, E-mail: jjakubiec@kolping.pl

Ks. Józef Jakubiec
Fot. Joanna Adamik | Archidiecezja Krakowska

ZOBACZ TAKŻE