STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WARTO PRZECZYTAĆ W NIEDZIELI MAŁOPOLSKIEJ

Warto przeczytać w Niedzieli Małopolskiej

Zachęcamy do lektury najnowszej „Niedzieli Małopolskiej” – lokalnego dodatku do Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

W bieżącym numerze informujemy o wydarzeniach, które mają nam pomóc  się przygotować na Boże Narodzenie. W artykule „Koc na zimną noc” przedstawiamy pomysł na adwentową aktywność i młodzież zaangażowaną w piękne dzieło miłosierdzia. Naprawdę warto przeczytać i jak najszybciej dołączyć do realizacji projektu! Zachęcamy także do udziału w akcji „Gość w dom, Bóg w dom”, będącej kontynuacją tegorocznego Światowego Dnia Ubogich. Kto wie, może pomysł spodoba się domownikom i puste miejsce przy stole zajmie samotny człowiek?

Z kolei z wywiadu z proboszczem bocheńskiej parafii dowiemy się m.in. jaką rolę powinni spełniać duszpasterze, a  miłośnikom lokalnych historii polecamy lekturę przybliżającą 200 lat podgórskiej parafii.