STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WARTO PRZECZYTAĆ W „NIEDZIELI MAŁOPOLSKIEJ”

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

Zachęcamy do lektury najnowszej „Niedzieli Małopolskiej” – lokalnego dodatku do Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

Karnawał trwa w najlepsze, toteż polecamy przemyślenia ks. Stanisława Czernika, który wyjaśnia, jak to z tą radością jest u nas, katolików. Z kolei przedstawicielki margaretek z parafii w Bukowinie Tatrzańskiej przekonują, dlaczego nie tylko warto, ale powinniśmy się modlić za kapłanów. Poznamy też przedstawicielki z Boskiego Biznesu. Panie zachowują wartości chrześcijańskie, prowadząc działalność gospodarczą. Czy to jest możliwe? Warto sprawdzić!

W numerze ponadto informacje z Krakowa i różnych stron Małopolski oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń. Zachęcamy do lektury. Naprawdę warto!