STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WARTO PRZECZYTAĆ W „NIEDZIELI MAŁOPOLSKIEJ”

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

Zachęcamy do lektury najnowszej „Niedzieli Małopolskiej” – lokalnego dodatku do Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

W bieżącym numerze NM w sposób szczególny polecamy wywiad z proboszczem parafii pw. św. Kingi w Krakowie. Ks. Jacek Konieczny wyjaśnia, czym różni się post od odchudzania i składa interesującą propozycję na rozpoczęty Wielki Post. Warto przeczytać i skorzystać! Z kolei w artykule „Niestrudzenie działają” przybliżamy aktywność oddziału Akcji Katolickiej z parafii pw. św. Brata Alberta w Nowej Hucie. „Zrozumiałam, że mogę tu dać coś od siebie” – wyznaje jedna z  bohaterek artykułu. Więcej na łamach NM.

Zgodnie z oczekiwaniami naszych czytelników zapowiadamy także nadchodzące wydarzenia, w tym m.in. rekolekcje dla mam oraz spotkania organizowane przez Muzeum Archidiecezjalne Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie.

Warto czytać prasę katolicką, w tym „Niedzielę”, by się umacniać w wierze, odnajdywać swoje miejsce w Kościele i uświadamiać sobie, że w tych trudnych czasach nie jesteśmy sami. Dobrej niedzieli z „Niedzielą”!