STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WARTO PRZECZYTAĆ W „NIEDZIELI MAŁOPOLSKIEJ”

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

Zachęcamy do lektury najnowszej „Niedzieli Małopolskiej” – lokalnego dodatku do Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

Gdy dostałam zaproszenie na otwarcie nowego budynku Szkoły Podstawowej im. kpt. pil. Mieczysława Medweckiego w Morawicy, usłyszałam od ks. Władysława Palmowskiego, że ta wspaniała inwestycja to zasługa ludzi, walczących o nią od 34 lat. Parafianie, z którymi rozmawiałam, twierdzili z kolei, że bez determinacji i działań księdza proboszcza ich marzenie o nowej szkole dla dzieci i wnuków nie zrealizowałoby się. W „Niedzieli Małopolskiej”, w numerze na 16 września, przeczytacie Państwo m.in. o miejscu, w którym „orły uczą się latać”, słynącym z troski o chrześcijańskie i patriotyczne wychowanie.

Zapraszamy także do Trzemeśni, gdzie jubileusz 50 lat kapłaństwa świętował postulator w procesie beatyfikacyjnym bł. Hanny Chrzanowskiej – ks. dr Mieczysław Niepsuj, dyrektor Domu Polskiego im. Jana Pawła II w Rzymie.

Dobrej lektury!

M.C.