STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WARTO PRZECZYTAĆ W „NIEDZIELI MAŁOPOLSKIEJ”

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

Zachęcamy do lektury najnowszej „Niedzieli Małopolskiej” – lokalnego dodatku do Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. „Tutaj można spotkać się z ludźmi, porozmawiać, miło spędzić czas…” – mówi uczestniczka cyklicznego projektu „Pola dla Seniora”. O kolejnej, wartej uwagi, inicjatywie piszemy  w  bieżącym numerze NM i zachęcamy do zainteresowania się propozycją skierowaną nie tylko do seniorów. Przybliżamy też aktywność zespołu Noro Lim, który w czasie Wielkiego Postu wędruje po Polsce i prezentuje koncert „Idziemy za Tobą”. Co daje artystom taka forma aktywności? Jaki wpływ na odbiorców mają prezentowane przez zespół: muzyka słowa oraz obrazy? Odpowiedzi na te i inne pytania warto poszukać na łamach NM nr na 31 marca!

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

Uwadze czytelników polecamy także opublikowany na ogólnopolskich stronach „Niedzieli” artykuł ukazujący 108 –letnią mieszkankę Krakowa. Kim jest? Jak przeżyła tyle lat? Jaką ma receptę na długowieczność? Pani Wanda Szajowska, lwowianka mieszkająca na krakowskim Salwatorze, zasługuje na uwagę i uznanie. Polecamy!

Ponadto jak zwykle przybliżamy minione wydarzenia i zachęcamy do udziału w nadchodzących. Przypominamy, że lektura prasy katolickiej, w tym „Niedzieli”, to także dobry sposób na ubogacenie, na wielkopostną zadumę. I tradycyjnie już życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia z „Niedziela”!

ZOBACZ TAKŻE