STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WARTO PRZECZYTAĆ W NIEDZIELI MAŁOPOLSKIEJ

Warto przeczytać w Niedzieli Małopolskiej

Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Niedzieli Małopolskiej” – lokalnego dodatku do Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.
 

W numerze “Niedzieli Małopolskiej” na 7 lipca zapraszamy do przeczytania relacji ze spotkania, które miało miejsce w kościele św. Idziego. Kilkadziesiąt osób modliło się w intencji osób wykorzystanych seksualnie przez niektórych duchownych, łącząc się duchowo z cierpieniem wielu ofiar. Uczestnicy wysłuchali także świadectw osób zranionych w przeszłości i poznali ich drogę do uzdrowienia przez Pana Boga, również drogę powrotu do Kościoła, do spotkania księży żyjących w czystości, wiernie służących Panu Bogu.

W numerze również zapowiedzi najbliższych wydarzeń w archidiecezji krakowskiej: letniego festiwalu muzycznego w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz uroczystości odpustowych w Czernej k. Krakowa.

Ks. Stanisław Czernik jak co miesiąc wprowadzi nas w myśli na lipiec – tym razem o tym, na czym polega integralny wypoczynek duszy i ciała. Z kolei Maria Fortuna-Sudor w wywiadzie z emerytowanym ks. proboszczem Janem Mrowcą z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, budowniczym tamtejszego kościoła, rozmawia o znakach z góry, Opatrzności Bożej i wspólnocie parafialnej.

Na stronach diecezji tarnowskiej czekają na Państwa relacje z rodzinnego wydarzenia w Łącku oraz XVII Gwiaździstego Rajdu Szlakami Papieskimi w Limanowej. Co zrobili uczniowie Zespołu SP na Górze Miejskiej?   Odpowiedzi polecamy szukać w najnowszym numerze „Niedzieli”!

Galeria

ZOBACZ TAKŻE