STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WYSTAWA Z OKAZJI 40. ROCZNICY WYBORU KAROLA WOJTYŁY NA STOLICĘ PIOTROWĄ

Wystawa z okazji 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową

W parafii św. Floriana w Krakowie znajduje się specjalna wystawa, przygotowana z okazji 40. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, na której można zobaczyć pamiątki, podkreślające więź Parafii ze św. Janem Pawłem II.

Na wystawie, zorganizowanej z okazji 40. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, znajdują się pamiątki podkreślające więź parafii św. Floriana w Krakowie ze św. Janem Pawłem II. Ks. dr Karol Wojtyła był wikariuszem w Parafii. W przygotowanie wystawy włączyli się: Pan Andrzej Godek i Siostry, posługujące w Parafii: Maria z kancelarii i Łucja z zakrystii.

Wystawę można oglądać każdego dnia od godz. 17:00, do niedzieli 21 października. Na wystawie można również nabyć cenną broszurkę, streszczającą Wielki Pontyfikat św. Jana Pawła II.

Galeria zdjęć na stronie Parafii: https: www.swflorian.net

Za: www.swflorian.net