STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / X EDYCJA NARODOWEGO CZYTANIA PRZED DOMEM RODZINNYM JANA PAWŁA II

X edycja Narodowego Czytania przed Domem Rodzinnym Jana Pawła II

W sobotę, 4 września na wadowickim rynku, przed Domem Rodzinnym Jana Pawła II odbędzie się X edycja Narodowego Czytania. W tym roku, podobnie jak w całej Polsce, odczytany zostanie dramat Gabrieli Zapolskiej "Moralność Pani Dulskiej".

X edycja Narodowego Czytania przed Domem Rodzinnym Jana Pawła II

– Zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa w akcji i przybycia w sobotni wieczór o godz. 19.00 na plac Jana Pawła II w Wadowicach (przed głównym wejściem do Muzeum), gdzie wspólnie posłuchamy wybranych fragmentów dramatu w wykonaniu sympatyków Biblioteki oraz pracowników Muzeum. Wieczór uświetni występ kwartetu smyczkowego. Czas spędzony w towarzystwie Pani Dulskiej oraz pozostałych bohaterów literackich z pewnością przyniesie wiele czytelniczej satysfakcji – zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II z Wadowicką Biblioteką Publiczną oraz Wadowickim Centrum Kultury. W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do Sali Kameralnej w Wadowickim Centrum Kultury (ul. Teatralna 1). Wstęp wolny!

Galeria

ZOBACZ TAKŻE