STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / XIII REKOLEKCJE KSIĘŻY SENIORÓW W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

XIII rekolekcje Księży Seniorów w Kalwarii Zebrzydowskiej

Księży Seniorów zapraszamy na XIII edycję rekolekcji kapłańskich w Kalwarii Zebrzydowskiej, które odbędą się w dniach 30 września-2 października.

Rekolekcje poprowadzi ks. dr Kazimierz Skwierawski. Rozpoczęcie w poniedziałek, 30 września, na obiedzie o godz. 13.00. Zakończenie w środę, 2 października, też na obiedzie.

Zapraszamy wszystkich Księży Seniorów. Zapraszamy także Złotych Jubilatów 1974 r.

Zgłoszenia przyjmuje Recepcja Domu Pielgrzyma codziennie od godz. 7.00 do 21.00, tel. 33 876 55 39. Informacją służy również ks. prałat Józef Jakubiec, tel. 605 263 111.

Księży prosimy o przekazanie tej wiadomości i zaproszenia kapłanom, którzy nie mają dostępu do internetu.

ks. Józef Jakubiec