STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / XVII KRAJOWE FORUM DUSZPASTERSTW MŁODZIEŻY

XVII Krajowe Forum Duszpasterstw Młodzieży

W dniach 5-7 listopada przedstawiciele Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej uczestniczyli w XVII Krajowym Forum Duszpasterstw Młodzieży w Wigrach.

W dniach 5-7 listopada przedstawiciele Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej: ks. Marcin Filar, ks. Jarosław Gawęda, Barbara Chmiel oraz Patrycja Widyna, uczestniczyli w XVII Krajowym Forum Duszpasterstw Młodzieży w Wigrach. – Był to intensywny i produktywny weekend, podczas którego młodzi z całej Polski dyskutowali między innymi o diecezjalnym dniu młodzieży, ŚDM 2023 czy problemach i szansach Duszpasterstwa Młodzieży – mówią uczestnicy.

W XVII Krajowym Forum Duszpasterstwa Młodzieży wzięli udział delegaci i duszpasterze młodzieży ze wszystkich polskich diecezji, świeccy liderzy grup młodzieżowych, a także przedstawiciele wspólnot, w tym m.in. Ruchu Światło-Życie, czy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.