STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / XXVIII PIELGRZYMKA RODZIN ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ DO KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

XXVIII Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XXVIII Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Odbędzie się ona 13 września 2020 r., pod hasłem: „Człowiek jest powołany do pełni życia”.

XXVIII Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej

Pielgrzymka tradycyjnie rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej z rozważaniami państwa Kingi i Krzysztofa Koehlerów – małżeństwa z Krakowa, o godz. 9.00 przy stacji „u Piłata”. Następnie o godz. 11.30 przy ołtarzu polowym Mszy św. w intencji rodzin i małżeństw Archidiecezji Krakowskiej będzie przewodniczył metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski.

W tym roku wyjątkowo, z powodu epidemii, organizatorzy proszą o przywiezienie ze sobą swojego ziarna, które po Mszy św. zostanie pobłogosławione przez Księdza Arcybiskupa.

Osoby chore i starsze, które nie będą mogły przybyć do Kalwarii, mogą uczestniczyć we Mszy św. za pośrednictwem transmisji online realizowanej na stronie internetowej Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie (https://wdr.diecezja.pl).

Wydział Duszpasterstwa Rodzin
ZOBACZ TAKŻE