STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZAPROSZENIE NA DRUGIE SPOTKANIE PANAMSKIE

Zaproszenie na drugie Spotkanie Panamskie

W dniu 22 lutego w parafii Narodzenia NMP odbędzie się najbliższe spotkanie panamskie, którego gościem będzie o. Józef Gwóźdź – werbista pracujący w Panamie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 i kierowane jest do wszystkich, którym bliski jest duch ŚDM.

O. Józef Gwóźdź, misjonarz werbista pracujący w Panamie, będzie gościem najbliższego spotkania panamskiego, które odbędzie się 22 lutego b.r. w parafii Narodzenia NMP. Opowie on o swojej pracy misyjnej oraz realiach życia w kraju, który będzie gospodarzem najbliższych Światowych Dni Młodzieży.

Tak jak na każdym spotkaniu z cyklu, będzie też oczywiście czas na wspólną Eucharystię i adorację, a także spotkanie informacyjne z koordynatorem wyjazdu naszej diecezji do Panamy. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 i kierowane jest do wszystkich, którym bliski jest duch ŚDM, nie tylko wybierających się na najbliższą edycję. Zapraszamy!

Plan wydarzenia:

16:30 – rejestracja uczestników