STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZAPROSZENIE NA #REKODZIĘKCZYNIENIE DO KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

Zaproszenie na #Rekodziękczynienie do Kalwarii Zebrzydowskiej

W sobotę, 31 sierpnia 2019 r. o godz. 10:00 rozpocznie się 47. Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej #Rekodziękczynienie. Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczył metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w 47. Pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej #REKODZIĘKCZYNIENIE, dnia 31 sierpnia 2019 r. (sobota) o godz. 10.00, która zgromadzi na wspólnej modlitwie: Ruch Światło-Życie, Domowy Kościół, Służbę Liturgiczną Ołtarza, Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św., Ruch Apostolstwa Młodzieży, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Chcemy wspólnie podziękować za czas wakacyjnych rekolekcji i prosić przez wstawiennictwo Matki Bożej Kalwaryjskiej o potrzebne łaski na nowy rozpoczynający się Rok Formacyjny.

Zapraszamy Księży do koncelebry we Mszy Świętej z  Księdzem Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim i Księżmi Biskupami oraz braćmi w Kapłaństwie.

Po Mszy świętej zapraszamy na wspólną agapę i wspólne uczestnictwo w śpiewie i tańcach prowadzonych przez Wodzirei z Krakowa.

Z góry dziękujemy za podjęty trud przygotowania i uczestnictwa w Pielgrzymce.

Za wszelkie dobro – szczególne za rekolekcje wakacyjne – Bogu i ludziom niech będą dzięki!

Z wyrazami głębokiego szacunku i z Chrystusowym pozdrowieniem:

ks. Marcin Rozmus, ks. Sebastian Baster, ks. Rafał Buzała, ks. Ryszard Kilanowicz,
ks. Łukasz Michalczewski, ks. Bogdan Sarniak, ks. Jacek Bernacik, ks. Ryszard Gacek

Fot. Joanna Adamik | Archidiecezja Krakowska