STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ KS. BOGUSŁAW SZEWCZYK PROBOSZCZ W PARAFII MATKI BOSKIEJ ANIELSKIEJ W ŁĄCZANACH

Zmarł ks. Bogusław Szewczyk proboszcz w parafii Matki Boskiej Anielskiej w Łączanach

Zmarł ks. Bogusław Szewczyk, proboszcz w parafii Matki Boskiej Anielskiej w Łączanach.

Z racji na wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego Msze Św. pogrzebowe zostaną odprawione w poniedziałek 16.03.2020 r. w parafii Matki Boskiej Anielskiej w Łączanach o następujących godzinach: 7.00; 8.00; 9.00; oraz 10.00. Kapłani pragnący uczestniczyć w tych Mszach Świętych lub odprawiający Msze Św. w swoich parafiach w intencji zmarłego proszeni są o zgłoszenie tego ks. Józefowi Piwowarskiemu, dziekanowi Dekanatu Zator. Księża z rocznika proszeni są o przybycie na Msze Św. o godz. 12.00, której będzie przewodniczył bp Janusz Mastalski po niej nastąpi odprowadzenie ciała zmarłego na cmentarz.