STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ O. DR NIWARD STANISŁAW KARSZNIA OCIST – BUDOWNICZY I PIERWSZY PROBOSZCZ PARAFII PW. MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ W KRAKOWIE – OS. SZKLANE DOMY

Zmarł o. dr Niward Stanisław Karsznia OCist – budowniczy i pierwszy proboszcz parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Krakowie – os. Szklane Domy

W dniu dnia 16 października zmarł o. dr Niward Stanisław Karsznia OCist, budowniczy i pierwszy proboszcz parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Krakowie – os. Szklane Domy.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Krakowie – os. Szklane Domy:

Importa – poniedziałek 21 października o godz. 16.00.

Msza Święta pogrzebowa – wtorek 22 października o godz. 11:00 (pochowanie Zmarłego na Cmentarzu Grębałowskim).