STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. ANTONI DUSZYK BYŁY PROBOSZCZ PARAFII PW. MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI W CHOCZEWIE (DIECEZJA PELPLIŃSKA).

Zmarł śp. Ks. Antoni Duszyk były proboszcz parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Choczewie (Diecezja Pelplińska).

Dnia 6 listopada 2020 r. zmarł śp. Ks. Antoni Duszyk, były proboszcz parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Choczewie (Diecezja Pelplińska).

W pierwszym dniu pogrzebu, 9 listopada 2020 roku (poniedziałek), Msza Święta żałobna będzie odprawiona w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Królowej Polski w Choczewie o godz. 19.00.

Natomiast we wtorek 10 listopada br. Msza Święta pogrzebowa będzie odprawiona o godz. 12.00, a po niej nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania na cmentarzu w Kopalinie.