STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. JERZY LEŚKO, DUSZPASTERZ W SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W KRAKOWIE-ŁAGIEWNIKACH

Zmarł śp. Ks. Jerzy Leśko, duszpasterz w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach

28 października 2020 r. zmarł śp. Ks. Jerzy Leśko, duszpasterz w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach.

Msza żałobna z udziałem wiernych zostanie odprawiona w sobotę 31 października 2020 roku o godz. 9.00 kościele pw. MB Pocieszenia w Budzowie. W tym samym dniu o godz. 11.00 będzie celebrowana Msza pogrzebowa z udziałem kapłanów z rocznika święceń oraz członków rodziny, a po niej nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania na cmentarzu w Budzowie.

Msza św. żałobna w dniu pogrzebu Ks. Kanonika Jerzego Leśki zostanie także odprawiona o godz. 13.00 w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, gdzie Zmarły pełnił przez 12 lat posługę penitencjarza.