STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. KANONIK CZESŁAW PACYGA, KAPŁAN EMERYT ARCHIDIECEZJI WROCŁAWSKIEJ, ZAMIESZKUJĄCY W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

Zmarł śp. Ks. Kanonik Czesław Pacyga, kapłan emeryt Archidiecezji Wrocławskiej, zamieszkujący w Kalwarii Zebrzydowskiej

27 kwietnia 2022 roku zmarł śp. Ks. Kanonik Czesław Pacyga, kapłan emeryt Archidiecezji Wrocławskiej, zamieszkujący w Kalwarii Zebrzydowskiej. Msza św. (Importa) celebrowana będzie w piątek, 29 kwietnia 2022 roku o godz. 16.00 w kościele parafialnym pw. św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Msza św. pogrzebowa celebrowana będzie się w sobotę, 30 kwietnia 2022 roku o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. MB Częstochowskiej w Skawicy, po czym nastąpi pochówek na miejscowym cmentarzu.