STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. + KS. KANONIK STANISŁAW WAJDZIAK, ZAMIESZKAŁY W DOMU KSIĘŻY CHORYCH W SWOSZOWICACH

Zmarł śp. + ks. kanonik Stanisław Wajdziak, zamieszkały w Domu Księży Chorych w Swoszowicach

W dniu 4 kwietnia, w wieku 61 lat, zmarł śp. + ks. kanonik Stanisław Wajdziak, zamieszkały w Domu Księży Chorych w Swoszowicach; w latach 2001-2020 proboszcz parafii pw. św. Wincentego w Krakowie-Pleszowie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 8 kwietnia o godz. 11.00, w kościele parafialnym w Pleszowie. Z powodu epidemii, w pogrzebie uczestniczyć będzie tylko najbliższa Rodzina. Księża z rocznika, dekanatu, inni kapłani, proszeni są o odprawienie Mszy Świętej żałobnej w swoich parafiach.