STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. KANONIK WAWRZYNIEC GUT, PROBOSZCZ PARAFII PW. WNIEBOWZIĘCIA NMP W BIÓRKOWIE WIELKIM

Zmarł śp. ks. kanonik Wawrzyniec Gut, proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Biórkowie Wielkim

22 czerwca 2021 r. zmarł śp. ks. kanonik Wawrzyniec Gut, proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Biórkowie Wielkim.

W pierwszym dniu pogrzebu, 25 czerwca 2021 roku (piątek), o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Biórkowie Wielkim będzie celebrowana Msza św. żałobna. W tym samym dniu o godz. 21.00 odprawiona zostanie Msza św. z udziałem parafian i kapłanów z dekanatu.

Natomiast 26 czerwca 2021 r. (sobota) o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw. Przenajświętszej Trójcy w Bobrku zostanie odprawiona Msza św.  pogrzebowa, a po niej obrzędy na tamtejszym cmentarzu.