STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. PRAŁAT LEOPOLD WITEK, EMERYTOWANY PROBOSZCZ PARAFII PW. ŚW. ANTONIEGO Z PADWY W KRAKOWIE-BRONOWICACH MAŁYCH, MIESZKANIEC DOMU KSIĘŻY CHORYCH

Zmarł śp. ks. prałat Leopold Witek, emerytowany proboszcz parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Krakowie-Bronowicach Małych, mieszkaniec Domu Księży Chorych.

Msza żałobna zostanie odprawiona we wtorek 2 kwietnia 2024 roku o godz. 10.00 w kościele parafialnym pw. św. Antoniego z Padwy w Krakowie-Bronowicach Małych. Msza pogrzebowa i obrzędy ostatniego pożegnania natomiast odbędą się w tym samym dniu 2 kwietnia br.. o godz. 15 w kościele parafialnym pw. św. Marii Magdaleny w Poroninie, a po niej nastąpi pochówek Zmarłego na tamtejszym cmentarzu parafialnym.