STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. PRAŁAT STANISŁAW MAŚLANKA, EMERYTOWANY PROBOSZCZ PARAFII PW. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU W ZABIERZOWIE K. KRAKOWA

Zmarł śp. ks. prałat Stanisław Maślanka, emerytowany proboszcz parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Zabierzowie k. Krakowa. Msza Święta w intencji Zmarłego celebrowana będzie w piątek, 15 marca 2024 roku, o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw. św. Franciszka z Asyżu w Zabierzowie. Msza Święta pogrzebowa celebrowana będzie w sobotę, dnia 16 marca 2024 roku ,o godz. 12.00. Po niej nastąpią obrzędy pogrzebu na tamtejszym cmentarzu parafialnym.