STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. TADEUSZ ZALESKI, KAPŁAN ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ, PREZES FUNDACJI IM. BRATA ALBERTA

Zmarł śp. Ks. Tadeusz Zaleski, kapłan Archidiecezji Krakowskiej, prezes Fundacji im. Brata Alberta

9 stycznia 2024 roku zmarł śp. Ks. Tadeusz Zaleski, kapłan Archidiecezji Krakowskiej, prezes Fundacji im. Brata Alberta.

W pierwszym dniu pogrzebu w środę 17 stycznia 2024 roku Msza Święta żałobna będzie odprawiona w kościele parafialnym w Radwanowicach o godz. 12.00 (modlitwa różańcowa od godz. 11.30).

Natomiast w czwartek 18 stycznia 2024 roku w kościele parafialnym w Radwanowicach o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Święta pogrzebowa, następnie egzekwie w rycie ormiańskim, a po nich nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania oraz ormiański obrzęd „pieczętowania grobu” na cmentarzu parafialnym w Rudawie.