STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. WIESŁAW SMAZA, PROBOSZCZ PARAFII PW. MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W KORNATCE

Zmarł śp. Ks. Wiesław Smaza, proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Kornatce

6 grudnia 2021 roku zmarł śp. Ks. Wiesław Smaza, proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Kornatce.

W pierwszym dniu pogrzebu, 9 grudnia 2021 roku (czwartek), Msza św. żałobna będzie odprawiona w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Kornatce o godz. 15.00 (wprowadzenie trumny o godz. 14.00, modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 14.30).

Natomiast w piątek, 10 grudnia, Msza św. pogrzebowa będzie odprawiona w tym samym kościele o godz. 14.00, a po niej nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania na miejscowym cmentarzu.