STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KSIĄDZ PRAŁAT JAN GŁÓD, EMERYTOWANY PROBOSZCZ PARAFII PW. MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W KRAKOWIE-WZGÓRZACH KRZESŁAWICKICH, MIESZKANIEC DOMU KSIĘŻY CHORYCH W KRAKOWIE-SWOSZOWICACH

Zmarł śp. ksiądz prałat Jan Głód, emerytowany proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Wzgórzach Krzesławickich, mieszkaniec Domu Księży Chorych w Krakowie-Swoszowicach

Dnia 15 marca 2024 roku zmarł śp. ksiądz prałat Jan Głód, emerytowany proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Wzgórzach Krzesławickich, mieszkaniec Domu Księży Chorych w Krakowie-Swoszowicach.

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek 25 marca 2024 roku o godz. 10.00 w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Wzgórzach Krzesławickich, a po niej nastąpią obrzędy pogrzebu na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie (od bramy cmentarza) o godz. 12:30.