STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KSIĄDZ PRAŁAT STANISŁAW SZYSZKA, EMERYTOWANY PROBOSZCZ PARAFII PW. ŚWIĘTEGO KRZYŻA W ZAKOPANEM

Zmarł śp. ksiądz prałat Stanisław Szyszka, emerytowany proboszcz parafii pw. Świętego Krzyża w Zakopanem.

W pierwszym dniu pogrzebu 26 czerwca br. w środę Msze żałobne w kościele pw. Świętego Krzyża w Zakopanem zostaną odprawione o g. 15 (Koronka do Bożego Miłosierdzia od g. 14.40) oraz o g. 20 (zaproszeni są szczególnie Kapłani Rodacy oraz współpracownicy Zmarłego).

W drugim dniu pogrzebu w czwartek 27 czerwca Msza pogrzebowa będzie celebrowana w kościele pw. Świętego Krzyża w Zakopanem o g. 11, po czym nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania i odprowadzenie Zmarłego na cmentarz przy ul. Nowotarskiej w Zakopanem.