STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. +PIOTR KOŚCIELNIAK, TATA KS. JANUSZA KOŚCIELNIAKA, DUSZPASTERZA  W SANKTUARIUM BOŻEGO MIŁOSIERDZIA W KRAKOWIE-ŁAGIEWNIKACH

Zmarł śp. +Piotr Kościelniak, Tata ks. Janusza Kościelniaka, duszpasterza  w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek 13 października 2022 roku o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. Św. Stanisława BM w Rabie Wyżnej (modlitwa różańcowa przy trumnie od g. 13.30), a po niej nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania na tamtejszym cmentarzu parafialnym.