STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. +STANISŁAW TRZEBUNIA, OJCIEC KSIĘDZA TOMASZA TRZEBUNI, KAPŁANA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ POSŁUGUJĄCEGO W DIECEZJI SARATOW W ROSJI

Zmarł śp. +Stanisław Trzebunia, ojciec Księdza Tomasza Trzebuni, kapłana Archidiecezji Krakowskiej posługującego w diecezji Saratow w Rosji.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. o godzinie 13.00, w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Zakopanem-Chramcówkach (modlitwa różańcowa od godz. 12.30), a po niej nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania na cmentarzu przy ul. Nowotarskiej w Zakopanem.