STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. WŁADYSŁAW OCZKOWSKI, TATA KSIĘDZA KANONIKA ZBIGNIEWA OCZKOWSKIEGO, PROBOSZCZA PARAFII PW. NIEPOKALANEGO SERCA NMP W HUCISKU

Zmarł śp. Władysław Oczkowski, Tata Księdza Kanonika Zbigniewa Oczkowskiego, proboszcza parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Hucisku.

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę, 29 czerwca 2024 roku o godzinie 10.30 w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Zebrzydowicach (modlitwa różańcowa w intencji zmarłego od godz. 10:00), a po niej obrzędy pogrzebu na tamtejszym cmentarzu parafialnym.