STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁA ŚP. HELENA WÓJCIK, MAMA KSIĘDZA DR. HAB. ANDRZEJA WÓJCIKA, REKTORA KOŚCIOŁA ŚW. MARKA EWANGELISTY W KRAKOWIE ORAZ DZIEKANA WYDZIAŁU PRAWA KANONICZNEGO UPJP II W KRAKOWIE

Zmarła śp. Helena Wójcik, Mama Księdza dr. hab. Andrzeja Wójcika, rektora kościoła św. Marka Ewangelisty w Krakowie oraz dziekana Wydziału Prawa Kanonicznego UPJP II w Krakowie.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek, 31 marca 2022 roku o godzinie 10.00, w kościele św. Marka Ewangelisty w  Krakowie (modlitwa różańcowa od godz. 9:30). Obrzędy pogrzebu zostaną odprawione o godz. 12:00 na Cmentarzu Rakowickim (odprowadzenie od głównej bramy).