STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁA ŚP. JÓZEFA ŁOMZIK, MAMA KS. GRZEGORZA ŁOMZIKA, PROBOSZCZA PARAFII PW. ŚW. BRATA ALBERTA W JABŁONCE-BORACH ORAZ KS. JANUSZA ŁOMZIKA, PROBOSZCZA PARAFII PW. WNIEBOWZIĘCIA NMP W NIEGOWICI.

Zmarła śp. Józefa Łomzik, Mama Ks. Grzegorza Łomzika, proboszcza parafii pw. św. Brata Alberta w Jabłonce-Borach oraz Ks. Janusza Łomzika, proboszcza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Niegowici.

Msza Święta i obrzędy pogrzebu zostaną odprawione we wtorek, 22 marca 2022 roku, o godzinie 14.00 w kościele pw. św. Wawrzyńca w Kleczy Dolnej (modlitwa różańcowa od godz. 13.20) oraz na tamtejszym cmentarzu.