STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁA ŚP. MARIA WIKTOR, MAMA KSIĘDZA PIOTRA WIKTORA, PROBOSZCZA PARAFII PW. PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO W KRAKOWIE-SIDZINIE ORAZ KSIĘDZA ANDRZEJA WIKTORA, PROBOSZCZA PARAFII PW. ŚW. JANA CHRZCICIELA W PYZÓWCE

Zmarła śp. Maria Wiktor, Mama księdza Piotra Wiktora, proboszcza parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Krakowie-Sidzinie oraz księdza Andrzeja Wiktora, proboszcza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Pyzówce

30 stycznia 2022 r. zmarła śp. Maria Wiktor, Mama księdza Piotra Wiktora, proboszcza parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Krakowie-Sidzinie oraz księdza Andrzeja Wiktora, proboszcza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Pyzówce.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek, 3 lutego 2022 r., o godz. 13.00 w kościele pw. Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała we Frydrychowicach. Obrzędy żałobne zostaną odprawione na cmentarzu parafialnym we Frydrychowicach bezpośrednio po Mszy Świętej pogrzebowej.