STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁA ŚP. +STANISŁAWA LEŚNA, MAMA KSIĘDZA ANDRZEJA LEŚNEGO, EMERYTOWANEGO PROBOSZCZA PARAFII PW. MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W CHEŁMKU ORAZ BABCIA KSIĘDZA KRZYSZTOFA POROSŁY, ARCHIDIECEZJALNEGO DUSZPASTERZA AKADEMICKIEGO

Zmarła śp. +Stanisława Leśna, Mama Księdza Andrzeja Leśnego, emerytowanego proboszcza parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmku oraz babcia Księdza Krzysztofa Porosły, Archidiecezjalnego Duszpasterza Akademickiego.

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę dnia 7 stycznia 2023 roku o godzinie 11.00 w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju (modlitwa różańcowa od godz. 10.30), a po niej nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania na cmentarzu w Rabce-Zaborni.