STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁA ŚP. STANISŁAWA STRACHANOWSKA, MAMA KSIĘDZA KANONIKA MARCINA STRACHANOWSKIEGO, WIKARIUSZA PARAFII PW. ŚW. KATARZYNY W NOWYM TARGU I KAPELANA PODHALAŃSKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W NOWYM TARGU

Zmarła śp. Stanisława Strachanowska, mama księdza kanonika Marcina Strachanowskiego, wikariusza parafii pw. św. Katarzyny w Nowym Targu i kapelana Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę, 9 grudnia 2023 roku o godzinie 12.00 w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Zakopanem-Chramcówkach, a po niej obrzędy pogrzebu na cmentarzu komunalnym w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej.