STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / ARCHIDIECEZJALNY DZIEŃ DZIECKA

DATA ROZPOCZĘCIA: 08-06-2024 GODZINA: 09:00
PARAFIA: Rabka-Zdrój, Parafia św. Marii Magdaleny

OPIS WYDARZENIA:

Niech się dzieje wola Twoja– tak brzmi temat tegorocznego Archidiecezjalnego Dnia Dziecka w Rabce-Zdroju. Powstał w nawiązaniu do męczeństwa Sługi Bożego ks. Michała Rapacza, którego postać zostanie przybliżona uczestnikom spotkania poprzez piosenkę oraz zadania gry terenowej. A to wszystko dlatego, że tydzień później (15 czerwca) zakończy się Kongres Eucharystyczny w naszej Archidiecezji, a ks. Michał Rapacz zostanie beatyfikowany.

PROGRAM WYDARZENIA:

• od 9:00 – rejestracja grup
  • 9:30 – próba śpiewu i asysty
  • 10:00 – Eucharystia pod przewodnictwem bp. Roberta Chrząszcza – kościół p.w. św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju
  • 11:30 – poczęstunek w ogrodzie
  • 11:45-13:45 – gra miejska (start grup wg harmonogramu)
  • 13:00-14:00 – witanie grup, animacje (GOPR, RAM, wspólnoty misyjne), poczęstunek
  • 14:00 – koncert Magdy Anioł
  • 15:00 – podsumowanie gry, modlitwa i błogosławieństwo

Zapisanie na wydarzenie umożliwi grupie wzięcie udziału w grze miejskiej, a nam jak najlepszą organizacje.

Zapisy na Dzień Dziecka trwają do 3 czerwca, formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ